FOX TV 100WOS640EU DLED 4K UHD Smart
Energetska klasa:
A G
    Podelite sa prijateljima
    Cena za Online poručivanje:
    195.990 rsd
    Rata putem WEB kredita
    24 x 9.130 rsd
    Reprezentativni primer
    free-delivery
    Isporuka na teritoriji cele Srbije
    100
    Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
    FOX DLED televizor 100WOS640EU Smart 4K
    Dijagonala ekrana 100" (254 cm)
    Rezolucija ekrana UHD 4K 3840 x 2160 pix
    Tehnologija ekrana DIRECT LED (DLED)
    TFT sa aktivnom matricom
    Quad core ARM Cortex-A55 quad core
    Memorija 8 GB, RAM 1,5 GB
    Operativni sistem WebOS WEE2.0
    Smart TV da
    Android ne
    Tjuner DVB-T/T2/C/S/S2
    Analogni tjuner da
    Slika
    HDR10/HLG tehnologija
    dinamički kontrast: ULTRA KONTRAST
    osvetljenost ekrana: 280 cd
    vreme odziva: 8 ms
    pokretna rezolucija: 1000 RMR
    ugao gledanja: 178 stepeni
    Zvuk
    Snaga zvučnika: 2 x 10 W
    Dolby Audio i Ultra Surround
    WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
    Bluetooth da
    LAN da
    Priključci
    3 x HDMI 2.0
    2 x USB
    AV-IN
    audio L,R
    optički digitalni audio izlaz
    izlaz za slušalice
    Smart
    magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
    podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
    podržava glasovne komande i ThinQ AI
    podržava bežičnu tastaturu i miša
    Hbb tv 2.0
    Netflix, You Tube, Prime Video
    PVR – funkcija snimanja sadržaja
    Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
    Energetska klasa G
    Potrošnja električne energije 140 kWh/1000h
    Napajanje 220-240 V/50 Hz
    VESA standard 800 x 400
    Postolje metalne nogice
    Raspon postolja (ŠxD) 173 x 40 cm
    Dimenzije sa postoljem 2230 x 1320 x 400 mm
    Dimenzije bez postolja 2230 x 1270 x 90 mm