FOX TV Led 32WOS651C SMART
Cena za Online poručivanje:
14.490 rsd
Rata putem WEB kredita
24 x 675 rsd
Isporuka na teritoriji cele Srbije
14
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
| FOX DLED televizor 32WOS651C Smart | |
| Dijagonala ekrana | 32" (80 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1366 x 768 pix |
| Tip osvetljenja | Direct LED |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Procesor | ARM QuadCore CA55x4 |
| Memorija | 1,5 GB RAM/8 GB |
| Operativni sistem | webOS WEE2.0 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-C/T/T2/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| frekvencija prirodnog osveženja: 60 Hz | |
| osvetljenost ekrana: 250 cd/m2 | |
| vreme odziva: 8 ms | |
| pokretna rezolucija: 400 RMR | |
| ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° | |
| poboljšavanje jasnoće: Mega kontrast | |
| Zvuk | |
| snaga zvučnika: 20 W (2x 10 W) | |
| podržava Dolby Audio | |
| podržava Ultra Surround | |
| WiFi | 2,4/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 2 | |
| USB x 2 | |
| mini AV | |
| RJ45 | |
| optički digitalni audio izlaz | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Smart | |
| podrška za HbbTV 2.0 | |
| podrška za glasovne komande i ThinQ AI | |
| magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta | |
| podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom | |
| podržava bežičnu tastaturu i miša | |
| PVR - funkcija snimanja sadržaja | |
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom | |
| "Frameless" dizajn | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja električne energije | 26 kWh/1000h |
| Postolje | Plastične nogice |
| Raspon postolja | 66 x 18 cm |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem | 720 x 470 x 180 mm |
| Dimenzije bez postolja | 720 x 420 x 70 mm |