FOX TV LED 55WOS625D
Energetska klasa:
A G
    Podelite sa prijateljima
    Cena za Online poručivanje:
    35.690 rsd
    Rata putem WEB kredita
    24 x 1.663 rsd
    Reprezentativni primer
    free-delivery
    Isporuka na teritoriji cele Srbije
    36
    Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
    • Dijagonala: 55" (140 cm)
    • Rezolucija: UHD 4K 3840x2160
    • Tehnologija ekrana: TFT sa aktivnom matricom
    • Pozadinsko osvetljenje: DIRECT LED
    • Operativni sistem: WebOS WEE2.0
    • Procesor: ARM Cortex-A55 quad core
    • Memorija: 8GB, RAM 1,5 GB
    • Smart TV: da
    • Android: ne
    • Tjuner ATV/DTV-C,T,T2,S,S2
    • H.265
    • Slika:
    • - dinamički kontrast: ULTRA KONTRAST
    • - osvetljenost ekrana: 280 cd
    • - vreme odziva: 8 ms
    • - hDR10/HLG tehnologija
    • - pokretna rezolucija: 1000 RMR
    • - ugao gledanja: 178 stepeni
    • Zvuk:
    • - snaga zvučnika: 2 x 10 W
    • - Dolby Audio i Ultra Surround
    • WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)