KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 3200MHz KVR32S22S816
Energetska klasa:
A G
    Podelite sa prijateljima
    Cena za Online poručivanje:
    13.290 rsd
    Rata putem WEB kredita
    24 x 619 rsd
    Reprezentativni primer
    free-delivery
    Isporuka na teritoriji cele Srbije
    13
    Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Serija:
      • ValueRAM
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Napomena:
      • On-Die termination (ODT), Single Rank
      • Broj pinova:
      • 260
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Latencija:
      • Vrsta:
      • SO-DIMM
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla: