KONČAR Usisivač US700C2P
Energetska klasa:
A G
    Podelite sa prijateljima
    Cena za Online poručivanje:
    6.990 rsd
    free-delivery
    Isporuka na teritoriji cele Srbije
    7
    Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
    Model: US700C2P
    Boja: plava
    Snaga: 700 W
    Napon/Frekvencija: 220-240 V~ 50 Hz
    Nivo buke: 78 dB(A)
    Težina bruto/neto: 5,2/3,6 kg
    Dimenzije pakovanja: 425 × 280 × 335 mm
    Posuda za prašinu: 2,5 L
    Savitljivo crevo / Teleskopska cev: 1,5 m / 48-72 cm
    Dužina priključnog kabla / Radijus rada: 5 m / 8 m
    Pribor: četka za glatke podove i tepihe, uski nastavak sa četkicom (2 u 1)
    Filter: HEPA 12
    Samo za suvo usisavanje
    Niska buka
    • Naziv artikla:
    • KONČAR Usisivač US700C2P
    • Naziv i vrsta robe:
    • Usisivači sa posudom za prašinu
    • Uvoznik:
    • Dostupno na ambalaži proizvoda
    • Zemlja porekla:
    • Prava potrošača:
    • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
    Napomena:
    Ocena:
    Unesite kod sa slike
    KALKULATOR
    Vezani artikli
    Srodni proizvodi
    7 %