SHARP 55GP6260E 4K UHD Google TV
Energetska klasa:
A G
  • Dijagonala:
  • 55"
  • Rezolucija:
  • Ultra HD (4K)
  • Ekran:
  • Qled
  • Smart TV:
  • Da
Podelite sa prijateljima
Cena za Online poručivanje:
56.490 rsd
Rata putem WEB kredita
24 x 2.632 rsd
Reprezentativni primer
free-delivery
Isporuka na teritoriji cele Srbije
56
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
Karakteristike
Energetska klasa - G
Veličina ekrana - 55 inča (140cm)
Rezolucija - 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
Tip ekrana - LED
Tip panela - QLED (Quantum Dot)
Idealna razdaljina za gledanje - Već od 273 cm
Ostalo - HDR 10, HLG, Active Motion 1000
Digitalni signal - DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Formati - VP9, AV1
Snaga zvučnika - 2 x 10W
Tehnologije - Dolby Digital, Dolby AC-4, Dolby Digital Plus
Antenski - 2x RF tip
HDMI ulaz - 4
Audio izlaz - 3.5mm, Digital optical audio
Ukupno USB priključaka - 2
Ostali priključci/Slotovi - RJ-45 (Ethernet LAN)
Wi-Fi - Da
Bluetooth - Da
Operativni sistem - Google TV
Dodatne funkcije - Google Assistant
Upravljanje - Govorno navođenje
Montiranje na zid - VESA 400mm x 300mm
Masa - 11kg
Boja - Crna
Dimenzije - 1.231mm x 760mm x 265mm