SONY KD65X85LAEP
Energetska klasa:
A G
  • Dijagonala:
  • 65"
  • Rezolucija:
  • Ultra HD (4K)
  • Smart TV:
  • Da
  • Wireless:
  • da
Podelite sa prijateljima
Cena za Online poručivanje:
179.990 rsd
Rata putem WEB kredita
24 x 8.385 rsd
Reprezentativni primer
free-delivery
Isporuka na teritoriji cele Srbije
100
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
Dijagonala ekrana 65" (165.1 cm)
Rezolucija 4K Ultra HD 3840 x 2160p
Tip televizora LED
Tip osvetljenja Full Array LED
Brand-name tehnologija Sony Triluminos
Ambilight tehnologija Ne
Osvežavanje 120 Hz
Osvežavanje 120 Hz
Ugao gledanja (H°/V°) 178°/178°
Vrsta digitalnog tjunera DVB-T/T2/C/S/S2
Operativni sistem Google TV
Smart TV mogućnosti
Funkcije:
Chromecast
Apple Airplay
Apple Homekit
Internet pretraživač
Procesor za sliku 4K HDR Processor X1
Slika
TRILUMINOS PRO
Live Colour
Funkcije za Playstation 5:
Automatsko mapiranje HDR tona
Automatski režim slike prema žanru
High Dynamic Range (HDR) Da
HDR
HDR10
HLG
Dolby Vision
Poboljšavanje jasnoće
4K X-Reality PRO
Local Dimming
X-Motion Clarity
X-tended Dynamic Range
Object-based HDR Remaster
Dynamic Contrast Enhancer
Zvuk
Izlazna snaga zvučnika: 20 W
Dolby Atmos
Dolby Audio
Bass Reflex
DTS Surround Sound
HDMI priključak 4
USB 2.0 priključak 2
ARC Da
eARC Da
Bluetooth Da
LAN priključak Da
Wi-Fi Wi-Fi (ugrađen)
Opis bežične veze 802.11a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz