SONY XR98X90LAEP
Energetska klasa:
A G
  • Dijagonala:
  • 98"
  • Rezolucija:
  • Ultra HD (4K)
  • Smart TV:
  • Da
  • Bluetooth:
  • Da
Podelite sa prijateljima
Cena za Online poručivanje:
1.099.890 rsd
free-delivery
Isporuka na teritoriji cele Srbije
100
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog proizvoda
Sony televizor XR98X90LAEP
SLIKA:
  • Vrsta ekrana: LCD
  • Rezolucija ekrana (V X Š, u pikselima): 3840 x 2160
  • Ugao gledanja (X-Wide angle): Ne
  • Zaštita od odsjaja (X-Anti reflection): Ne
  • Tip pozadinskog osvetljenja: Direktno (Full Array LED)
  • Tip prigušenja pozadinskog osvetljenja: Lokalno zatamljivanje
  • Brzina osvežavanja ekrana: 100/120 Hz
  • Kompatibilnost sa HDR-om: Da (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  • Procesor za sliku: Cognitive Processor XR
  • XR Clear Image: Da
  • Poboljšavanje boja: XR TRILUMINOS PRO™, XR ublažavanje, Tehnologija Live Colour™
  • Poboljšavanje prikaza pokreta: X-motion Clarity
  • Podrška za video signal: HDMI™ signal: 4096x2160p (24, 50, 60 Hz), 3840x2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080p (30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 480p
  • Senzor: Lagan
  • Netlix Calibrated Mode: Da
  • Bravia Core kalibrisani režim: Da
AUDIO:
  • Snaga audio izlaza: 10 W + 10 W + 10 W + 10 W
  • Vrsta zvučnika: Acoustic Multi-Audio, Visokotonac za pozicioniranje zvuka, X-Balanced Speaker
  • Konfiguracija zvučnika: Pun opseg (Bass Reflex) x2, Visokotonac x 2
  • Podrška za dolby audio format: Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
  • Podrška za dts audio format: DTS digitalni okružujući zvuk
  • Acoustic Auto Calibration: Kompenzacija položaja za prostoriju i korisnika
  • Funkcija voice zoom (približavanje zvuka): Da, 2
  • Fm radio: Ne
  • Obrada zvuka: Ne
  • Simulirani okružujući zvuk: Povećavanje rezolucije 3D okružujućeg zvuka
  • Režimi zvuka: Standardno, Dijalog, Bioskop, Muzika, Sport, Dolby Audio
  • Sinhronizovanje centra za akustiku: Da
  • Spremno za 3D okružujući zvuk na slušalicama: Da (sa WLA-NS7)
KAMERA:
  • Kamera: BRAVIA CAM
  • Funkcija kamere: Da
SOFTVER:
  • Operativni sistem: Android TV™
  • Pametni televizor: Google TV™
  • Ugrađena memorija (GB): 32
  • ECO Dashboard: Da
  • Glasovna pretraga: (Glasovna pretraga) Da/(Ugrađeni mikrofon) Da
  • Ugrađeni prekidač za mikrofon: Da (Centar)
  • Elektronska programska šema (EPG): Da
  • Control menu: Da
  • Internet pregledač: Da
  • Prodavnica aplikacija: Da (Google Play prodavnica)
  • Tajmer za uključivanje/isključivanje: Da
  • Merač vremena za isključivanje: Da
  • Teletekst: Da
  • Automatska kalibracija uz CALMAN®: Da
  • Dodatni tekst (analogno/digitalno): (Analogno) Ne, (digitalni) titl
NAPAJANJE I UŠTEDA ENERGIJE:
  • Veličina ekrana (u centimetrima, mereno po dijagonali): 248 cm
  • Veličina ekrana (u inčima, mereno po dijagonali): 98" (97.5")
  • Godišnja potrošnja energije: 154 kWh/1000 h
  • Potrošnja energije (u režimu pripravnosti): 0,50 W
  • Potrošnja energije (u režimu mrežne pripravnosti) – priključci: 2,00 W (Wi-Fi®)/2,00 W (LAN)/0,50 W (CEC)
  • Prisustvo olova: -
  • Sadržaj žive (mg): 0,0
  • Potrošnja energije (dok je uređaj uključen) za energy star: -
  • Potrošnja energije (u režimu pripravnosti) za energy star: -
  • Kompatibilno sa standardom energy star®: -
  • Zahtevi za napajanje (voltaža/frekvencija): 220 V – 240 V naizmenične struje, 50 Hz
  • Režim za uštedu energije/režim isključenog pozadinskog osvetljenja: Da
  • Dinamička kontrola pozadinskog osvetljenja: Da
  • Ekološki proizvod: Da
DIZAJN:
  • Dizajn maske: Neprimetna ivica
  • Boja maske: Tamnosrebro
  • Dizajn postolja: Aluminijumsko tanko "wedge" postolje
  • Boja postolja: Tamnosrebro
  • Položaj postolja: Trosmerni položaj (standardni/uski položaj/soundbar položaj)
  • Daljinski upravljač: Infracrveni daljinski upravljač, Standardni daljinski upravljač
TJUNER:
  • Broj tjunera (zemaljski/kablovski): 2 (digitalni)/1 (analogni)
  • Broj tjunera (satelitski): 2
  • TV sistem (analogni): B/G,D/K
  • Pokrivenost kanala tjunera (analogni): 45,25 MHz – 863,25 MHz (u zavisnosti od izbora zemlje)
  • TV sistem (digitalni zemaljski): DVB-T/T2
  • Pokrivenost kanala tjunera (digitalni zemaljski): VHF/UHF (u zavisnosti od izbora zemlje)
  • TV sistem (digitalni kablovski): DVB-C
  • TV sistem (digitalni satelitski): DVB-S/S2
  • Pokrivenost kanala tjunera (digitalni satelitski): Srednja frekvencija 950–2150 MHz
  • CI+: Da
PRISTUPAČNOST:
  • Čitač ekrana: Da
  • Audio description (zvučni opis): Da
  • Dodatni tekst: Titl
  • Uvećanje teksta: Da
  • Prečica pristupačnosti: Da
POVEZIVANJE:
  • Wi-fi standard: Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac
  • Wi-fi frekvencija: 2,4 GHz/5 GHz(za Wi-Fi Direct: samo 2,4 GHz)
  • Ethernet ulazi: 1 (sa strane)
  • Chromecast built-in: Da
  • Apple airplay: Da
  • Apple homekit: Da
  • Ulazi za rf (zemaljsku/kablovsku) vezu: 1
  • If (satelitski) ulazi: 2
  • Ulaz za komponentni video (y/pb/pr ulaz): Ne
  • Ulaz za kompozitni video: Hibridni sa ulazom S-Center zvučnika x 1
  • Rs-232c ulazi: Ne
  • Ukupan broj hdmi ulaza: 4 (4 sa bočne stranje)
  • HDCP: HDCP2.3 (za HDM 1/2/3/4)
  • Bravia sync (uključujući hdmi-cec): Da
  • Funkcije navedene u hdmi 2.1: 4K120/eARC/VRR/ALLM
  • Hdmi audio return channel (arc): Da (eARC/ARC)
  • Promenljiva brzina osvežavanja (VRR): Da (za HDMI 3/4)
  • Automatski režim malog kašnjenja (ALLM): Da (za HDMI 3/4)
  • Digitalni audio izlazi: 1
  • Izlazi za slušalice: -
  • Audio izlazi: -
  • Izlazi za niskotonac: -
  • Usb priključci: 2 (sa strane)
  • Snimanje na usb čvrsti disk: Da
  • Podrška za formatiranje drajvera za usb: FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
DIMENZIJE:
  • Veličina ekrana (u inčima, mereno po dijagonali): 98"